.

Wyprawka przedszkolaka
Galeria fotografii

Aktualności

16.01.2015 „Ekoludki” w szkole Fakt pójścia do szkoły stanowi ważny moment w życiu dziecka. Jak poradzi ono sobie w nowej rzeczywistości, zależy od stopnia jego gotowości do podjęcia nauki w szkole. Wizyta w Szkole Podstawowej nr 3 w Olecku, udział w lekcji, to ukazanie dzieciom przyjaznej szkoły, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

23.01.2015r.  Bal w przedszkolu dzisiaj… Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest to impreza bardzo lubiana przez dzieci, dostarczająca im wielu przeżyć i radości. Tak było również i tym razem. 23 stycznia 2015 r. był w naszym przedszkolu dniem wyjątkowym, na który wszyscy czekali z wielką niecierpliwością.

20 – 22.01.2015 r. – Dzień Babci i Dziadka Dla mojej Babuni, Dla mojego Dziadka Mnóstwo życzeń słodkich Tak, jak czekoladka… Te i inne słoneczne życzenia składały nasze przedszkolaki na uroczystościach zorganizowanych we wszystkich grupach wiekowych w dniach 20 – 22.01.2015 r.

19.01.2015 r. - „Śniegowy Bałwanek” 19 stycznia 2015 r. przedszkolaki obejrzały spektakl teatralny przygotowany przez Studio Artystyczne „Narwal”. Przedstawienie dostarczyło dzieciom wielu artystycznych wrażeń, ale nie tylko. Zawierało również treści dydaktyczne: przedszkolaki utrwaliły niektóre pojęcia z zakresu edukacji matematycznej...

13.01.2015 r. - IX Powiatowy Konkurs Kolęd 13 stycznia 2015 r. dzieci z naszego przedszkola – Julia Szymulewska i Wojtek Szałkowski wzięli udział w IX Powiatowym Konkursie Kolęd, który odbył się w Zespole Szkół w Olecku. Wprawdzie dzieci nie zajęły żadnego miejsca, ale wykazały się ogromną wrażliwością, radością i talentem.

Archiwum aktualności 2014

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w OleckuOstatnia aktualizacja: 2015-01-29