.

Wyprawka przedszkolaka
Galeria fotografii

Aktualności

23.02.2015 r.  - Teatrzyk  „O niesfornym Antku” – to tytuł przedstawienia teatralnego, przygotowanego przez białostockie Studio Artystyczne „Smyk”, które obejrzały nasze przedszkolaki. Przedstawienie przekazało przedszkolakom treści wychowawcze dotyczące właściwego zachowania się w różnych sytuacjach życia codziennego, a szczególnie w kontaktach koleżeńskich.

16.02.2015 r. - pszczółki robią sok!  Dzieci z grupy Pszczółki doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się prawidłowo odżywiać. Każdy przedszkolak rozumie potrzebę spożywania dużych ilości owoców oraz warzyw. Z myślą o witaminkach, dn. 16.02.2015 r. postanowiliśmy zrobić sok marchwiowo - jabłkowy.

W dniach 16.02.2015 r. – 20.03.2015 r. rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku składają deklaracje kontynuacji edukacji przedszkolnej w roku szkolnym 2015/2016.
Deklaracje przyjmowane są w sekretariacie przedszkola w godz. 7:30 – 13.30.

Wzór deklaracji dostępny jest u nauczycielek grup lub na stronie internetowej naszej placówki.
Zarządzenie - ustalenie terminów rekrutacji do przedszkoli

11.02.2015 r. - Pszczółki w hurtowni warzyw i owoców. Dnia 11.02.2015 r. przedszkolaki z grupy Pszczółki wybrały się na wycieczkę do hurtowni warzywno – owocowej, do której zaprosili nas rodzice Danielka w ramach realizacji programu Optymista Tygodnia.

27.01.2015 r. - Ekoludki lepią bałwana. Korzystając z uroków zimy, która na początku poskąpiła nam śniegu, spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu. Zima nie wymusza na nas braku aktywności, wręcz przeciwnie, śnieg zachęca do zabaw i szaleństwa.

02.02.2015 Konsultacje społeczne kryteriów przyjęcia do publicznych przedszkoli. Burmistrz Olecka zaprasza mieszkańców Gminy Olecko do konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie określenia kryteriów obowiązujących w drugim etapie procesu rekrutacyjnego do przedszkola, oddziałów przedszkolnych .... .

16.01.2015 „Ekoludki” w szkole Fakt pójścia do szkoły stanowi ważny moment w życiu dziecka. Jak poradzi ono sobie w nowej rzeczywistości, zależy od stopnia jego gotowości do podjęcia nauki w szkole. Wizyta w Szkole Podstawowej nr 3 w Olecku, udział w lekcji, to ukazanie dzieciom przyjaznej szkoły, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

23.01.2015r.  Bal w przedszkolu dzisiaj… Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest to impreza bardzo lubiana przez dzieci, dostarczająca im wielu przeżyć i radości. Tak było również i tym razem. 23 stycznia 2015 r. był w naszym przedszkolu dniem wyjątkowym, na który wszyscy czekali z wielką niecierpliwością.

20 – 22.01.2015 r. – Dzień Babci i Dziadka Dla mojej Babuni, Dla mojego Dziadka Mnóstwo życzeń słodkich Tak, jak czekoladka… Te i inne słoneczne życzenia składały nasze przedszkolaki na uroczystościach zorganizowanych we wszystkich grupach wiekowych w dniach 20 – 22.01.2015 r.

19.01.2015 r. - „Śniegowy Bałwanek” 19 stycznia 2015 r. przedszkolaki obejrzały spektakl teatralny przygotowany przez Studio Artystyczne „Narwal”. Przedstawienie dostarczyło dzieciom wielu artystycznych wrażeń, ale nie tylko. Zawierało również treści dydaktyczne: przedszkolaki utrwaliły niektóre pojęcia z zakresu edukacji matematycznej...

13.01.2015 r. - IX Powiatowy Konkurs Kolęd 13 stycznia 2015 r. dzieci z naszego przedszkola – Julia Szymulewska i Wojtek Szałkowski wzięli udział w IX Powiatowym Konkursie Kolęd, który odbył się w Zespole Szkół w Olecku. Wprawdzie dzieci nie zajęły żadnego miejsca, ale wykazały się ogromną wrażliwością, radością i talentem.

Archiwum aktualności 2014

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w OleckuOstatnia aktualizacja: 2015-02-24